SweetNozzles, CZ - britské kočky chovatelská stanice - britská kočka

CH Bubble Sweet Rose, CZ

bubble.jpg, 19 kB


Naše kočička

Barva: červená tečkovaná (BRI d 24)
Datum narození: 1. 2. 2005 v Jenči u Prahy

Naše červená tečkovaná kočička se celým jménem jmenuje Bubble Sweet Rose, CZ, říkáme jí Bublinko nebo Bubli. Narodila se 1. 2. 2005 v chovatelské stanici Sweet Rose, CZ v Jenči u Prahy. Taťkou je červený mramorovaný kocourek IC Hugo Lady Smock, CZ a maminkou želvovinová tečkovaná kočička CH Cassi Chica Falling Star, CZ. Za svou výstavní kariéru dosáhla titul šampion, výstavy se jí ale moc nelíbily, a tak jsme její výstavní kariéru museli předčasně ukončit.

Bubli1.jpg, 17 kBBubli2.jpg, 12 kBBubli3.jpg, 6 kB

Bublinka nám na první pohled imponovala krásnou barvou oka a příjemnou červenou barvou srsti. Povahově je to veliký mazel, mazlí se i s návštěvami, ráda tráví čas u mě na klíně a nechá se drbat pod bradičkou. Pokud je všechno v normálu, je to klidná a milá kočička, ale když ji něco vyvede z míry, je jako čertík, který vyletí z krabičky. Bublinka je naše červené sluníčko a my jsme moc rádi, že ji máme.

Bublinka je trojnásobnou maminkou červených koťátek. V jejím prvním vrhu, kde otcem byl CH Jaffa Z Lužinek, CZ odchovala 7 červených tečkovaných koťátek a jedno koťátko tygrované. V druhém vrhu, kde byl taťkou kocourek IC Villy Agawe, odchovala tři červená mramorovaná a dvě červená tečkovaná koťátka. Ve třetím vrhu se Bublince narodilo šest červených tečkovaných koťátek a otcem byl opět Jaffa z Lužinek. Bublinčina koťátka si můžete prohlédnout ve fotogalerii koťátek z vrhu D, ve fotogalerii koťátek z vrhu F nebo ve fotogalerii koťátek z vrhu H. Dnes je Bublinka již vykastrovaná a užívá si bezstarostného života.

index4.jpg, 7 kBindex6.jpg, 10 kB vrh_h.jpg, 7 kB

Více foteček naší kočičky naleznete v její fotogalerii.

Pokud se chcete dozvědět něco více o povaze naší kočičky Bublinky, podívejte se na článek autorky Lucie Kacířové Kočky ve znamení Vodnáře. Naše kočička je narozená ve znamení Vodnáře a tato charakteristika na ni sedí přímo dokonale.

Výstavní úspěchy

VÝSTAVA DATUM TŘÍDA TITUL POZNÁMKA POSUZOVATEL
MVK Praha19.02.20069CACtitul šampionpí. Sneum
MVK Praha18.02.20069CAC--p. Mahelka
NVK Plzeň04.02.20069CAC--pí. Knýová
MVK Liberec02.10.200511V1--MUDr. Říhová
MVK Liberec 01.10.200511V1vyběr do nom. BISMVDr. Mahelková

Rodiče naší Bublinky

Otec: Matka:
IC Hugo Lady Smock Ch Cassie Chica Falling Star
badik.jpg, 4 kB cika.jpg, 6 kB

Rodokmen

Kliknutím na obrazek se vám otevře rodokmen naší kočičky ve větším rozlišení a kvalitě (velikost 288 kB).

rodokmen_bu1.jpg, 33kB Rodokmen ČSCH.

Zpět na hlavní stránku

Valid XHTML 1.0! Valid CSS!