SweetNozzles, CZ - britské kočky chovatelská stanice - britská kočka

Koátka

Naše odchované vrhy koátek

!!!Očekáváme koátka. Brenďulka byla na krytí u lilového kocourka Artuška Ro-Še a pokud vše dopadne tak, jak má, tak by se koátka měla narodit začátkem měsíce května v barvách čokoládová a lilová!!!

Naše koátka si prohlédnete kliknutím na některý z obrázků jednotlivých vrhů. Koátka, která se prezentují na výstavách a jejich úspěchy si můžete prohlédnout v sekci Dosažené úspěchy našich koátek. K dnešnímu dni jsme v naší chovatelské stanici odchovali deset vrhů což je 43 koátek.

vrg_l.jpg, 26kB vrg_l.jpg, 26kB vrhK.jpg, 26kB vrh_j.jpg, 13 kB vrh_i.jpg, 5 kB vrh_h.jpg, 5 kB vrh_g.jpg, 10 kB index6.jpg, 10 kB index5.jpg, 7 kB index4.jpg, 7 kB

Důležité informace

Naše koátka odchází do nových domovů ve věku třinácti týdnů. Koátka budou odčervená, očkovaná základní trojkombinací, přeočkovaná, vymazlená, samostatná, socializovaná a naučená čistotě. Noví majitelé koátek od nás obdrží průkaz původu, očkovací průkaz a kupní smlouvu. Koátka vybavíme vzorečkem oblíbených granulek a oblíbenou hračkou, abychom jim odchod do nových domovů co nejvíce zpříjemnili. Každé koátko od nás dostane CD s fotečkami, aby noví majitelé věděli, jak koátko postupně vyrůstalo. Začátečníkům rádi poradíme a s novými majiteli koátek zůstáváme v kontaktu i po odběru koátka.

Neprodáváme koátka bez průkazu původu, nové majitele však nenutíme, aby se v budoucnu věnovali chovu.

Zpět na hlavní stránku

Valid XHTML 1.0! Valid CSS!