SweetNozzles, CZ - britské kočky chovatelská stanice - britská kočka

Koťátka z vrhu E

Koťátka z vrhu E se narodila dne 7. 1. 2007 ze spojení naší čokoládové kočičky Brenďulky (celým jménem GIC Brenda Tergy, CZ) a lilového kocourka Ondráška (celým jménem IC Omaggio Omni Iure De Eminence, CZ) z chovatelské stanice Honey Pie, CZ. Z tohoto spojení se narodilo šest krásných koťátek, dva liloví a jeden čokoládový kocourek a dvě čokoládové kočičky. Více fotek našich koťátek najdete v jejich fotogalerii. Můžete si také prohlédnout zdařilé video našich zlatíček.

Rodiče našich koťátek

Maminka Tatínek
GIC Brenda Tergy, CZ (Brenďulka) IC Omaggio Omni Iure De Eminence, CZ (Ondrášek)
brenda_kotatka.jpg, 22 kB ondrasek.jpg, 13 kB
Rodokmen Rodokmen

Fotečky našich koťátek před odchodem do nových domovů

IC Elia SweetNozzles, CZ

Elinka je pěkná čokoládová kočička. Je to živá kočička, miluje hry s mávátkem, ráda se honí a dovádí. Když vybije svou energii a malinko se unaví, je to ten největší mazlíček. Elia bydlí u své nové rodinky v Praze, kde působí jako chovná kočička.

Elia1.jpg, 13 kB Elia2.jpg, 13 kB

Efram SweetNozzles, CZ

Efrámek je krásný lilový kocourek s huňatou srstí. Je to mazlík a pohodář, rád si hraje a má hrozně rád drbání na bříšku. Efrámek bydlí u své nové rodinky v Lounech a možná se s ním potkáme na nějaké výstavě.

Efram2.jpg, 11 kB Efram1.jpg, 11 kB

IC Elliot SweetNozzles, CZ

Elliotek je krásný mohutný kocourek s tmavou čokoládovou barvičkou a kulatou hlavičkou. Elliot je obrovský pohodář a mazel, je pěkně vynalézavý, první se naučil vyskočit z pelíšku a objevovat okolní svět. Elliotek bydlí společně s modrými kočičkami ve Strmilově, kde působí jako chovný kocourek.

Elliot1.jpg, 11 kB Elliot2.jpg, 11 kB

Elvis SweetNozzles, CZ

Elvisek se mamince Brenďulce narodil jako poslední kocourek, avšak jako poslední se rozhodně necítí. Je to velký a silný kocourek s huňatou srstí. Miluje hry s ostatními koťátky, je však i veliký mazel. Elvisek bydlí u své nové rodinky v Praze.

Elvis1.jpg, 12 kB Elvis2.jpg, 12 kB

Evita SweetNozzles, CZ

Evitka je naše něžná čokoládová kočička, která nejvíce miluje hry se svou sestřičkou Eliou, ale i s ostatními koťátky. Evitka je moc pěkná statná kočička, která ráda baští. Evitka bydlí se svojí novou rodinkou v Trutnově.

Evita2.jpg, 13 kB Evita1.jpg, 13 kB

Emmett SweetNozzles, CZ

Emmettek je krásný plyšový kocourek s huňatou srstí, krásně kulatou hlavičkou a silným tělíčkem. Působí dojmem kuličky. Emmettek je velký pohodář a mazel. Emmettek bydlí u fajn rodinky se dvěma malými klučíky v Nymburce.

Emmett1.jpg, 12 kB Emmett2.jpg, 12 kB

Společné fotečky našich koťátek

Koťátka ve věku 14 dnů

kotatka_14dni2.jpg, 20 kBkotatka_14dni2.jpg, 9 kB

Koťátka ve věku 7 dnů

kotata_1tyden_e.jpg, 14 kB

Koťátka ve věku 5 dnů

kotatka_5den.jpg, 18 kB

Koťátka ve věku 2 dnů

kotatka - 2.den.jpg, 9 kB

Naše koťátka

JMÉNO KOŤÁTKA POHLAVÍ KOŤÁTKA BARVA KOŤÁTKA
Emmettkocoureklilová BRI c
Elviskocoureklilová BRI c
Eframkocoureklilová BRI c
Elliotkocourekčokoládová BRI b
Evitakočičkačokoládová BRI b
Eliakočičkačokoládová BRI b

Koťátka v nových domovech

IC Elia SweetNozzles, CZ

Čokoládová kočička Elinka bydlí společně s modrou kamarádkou Natálkou u fajn rodinky v Praze. Je to moc pěkná typová kočička sytě čokoládové barvy. V budoucnu bude působit jako chovná kočička a můžete se s ní setkávat na výstavách. Během své výstavní kariéry získala titul interšampion. Více foteček Elinky si můžete prohlédnout na stránkách chovatelské stanice Crazy Daisy, CZ.

Elia3.jpg, 11 kB Elia4.jpg, 11 kB

Emmett SweetNozzles, CZ

Lilový kocourek Emmettek bydlí společně se dvěma kluky Davídkem a Adámkem a celou rodinkou v Nymburku, kde všem dělá společnost jako krásný mazlíček. V současné době je již vykastrovaný a dostává se mu ta nejlepší péče celé rodiny.

Emmett3.jpg, 8 kB Emmett4.jpg, 8 kB

IC Elliot SweetNozzles, CZ

Čokoládový kocourek Elliottek bydlí u fajn rodinky ve Strmilově. Je to krásný mohutný kocourek sytě čokoládové barvy s jasným orandžovým okem. Elliottek působí jako chovný kocourek v chovatelské stanici Siver Velvet, CZ. V současné době získal titul interšampion a tím i trvalou chovnost.

Elliot3.jpg, 14 kB Elliot4.jpg, 14 kB

Elvis SweetNozzles, CZ

Lilový kocourek Elvisek bydlí společně s modrou kamarádkou Megie u fajn rodinky v Praze. Více foteček Elviska si můžete prohlédnout na jeho stránkách.

Elvis3.jpg, 7 kB Elvis4.jpg, 7 kB

Evita SweetNozzles, CZ

Čokoládová kočička Evitka bydlí u fajn rodinky v Trutnově. Více foteček Evitky si můžete prohlédnout na jejích stránkách.

Evita3.jpg, 5 kB Evita4.jpg, 5 kB

Efram SweetNozzles, CZ

Lilový kocourek Efrámek bydlí u fajn rodinky v Lounech. Je to silný a mohutný kocourek a máme z něj velkou radost.

Efram3.jpg, 10 kB Efram4.jpg, 10 kB

Zpět na hlavní stránku

Valid XHTML 1.0! Valid CSS!