SweetNozzles, CZ - britské kočky chovatelská stanice - britská kočka

Koťátka z vrhu H

Koťátka z vrhu H se narodila dne 21. 5. 2008 ze spojení naší červené tečkované kočičky Bublinky (celým jménem CH Bubble Sweet Rose, CZ) a krémového kocourka Jaffy (celým jménem CH Jaffa z Lužinek, CZ) z chovatelské stanice May Blobs, CZ. Narodilo se nám šest červených tečkovaných koťátek, tři kočičky a tři kocourci. Více foteček našich červenáčků najdete v sekci Fotogalerie koťátek z vrhu H.

Rodiče našich koťátek

Maminka Tatínek
CH Bubble Sweet Rose, CZ (Bublinka) CH Jaffa z Lužinek, CZ (Jaffoušek)
bubble_kotatka.jpg, 2703 kB jaffa.jpg, 112kB
Rodokmen Rodokmen

Fotečky našich koťátek před odchodem do nových domovů

Hanny SweetNozzles, CZ

Haninka je prvorozená kočička světlonce červené barvy s tečkovanou kresbou. Je to silná a statná kočička. Haninka bydlí u své nové rodinky v Raciborze v Polsku.

hanny2.jpg, 13 kB hanny1.jpg, 13 kB

Helly SweetNozzles, CZ

Helinka je červená tečkovaná kočička, je to nejtmavší koťátko z celého vrhu. Hellly je drobnější kočička, která je ovšem nejživější ze všech a nesmí chybět u žádné pořádné lumpárny. Hellinka bydlí s prima rodinkou s malou holčičkou v Hořátvi.

helly1.jpg, 13 kB helly2.jpg, 13 kB

Hessy SweetNozzles, CZ

Hesinka je červená tečkovaná kočička. Je to velká mazlivka, které se líbí chování a hlazení, u čehož hezky přede. Hessinka už odjela ke své nové rodince do Prahy, kde se na ni už moc těšil syn Filípek.

hessy1.jpg, 13 kB hessy2.jpg, 13 kB

Heppy SweetNozzles, CZ

Heppísek je červený tečkovaný kocourek. Je to mohutný kocourek s kulatou hlavou. Kocourek Heppísek už odjel k fajn rodince do Trutnova, kde mu bude dělat společnost modře želvovinová kočička.

heppy1.jpg, 13 kB heppy2.jpg, 13 kB

Herry SweetNozzles, CZ

Herrísek je červený tečkovaný kocourek. Je to mohutný kocourek, ze kterého jednou vyroste obr kocour. Herrísek odjel ke své nové rodince do Mariánských Lázní, kde mu budou dělat společnost pejskové.

herry1.jpg, 13 kB herry2.jpg, 13 kB

Hilly SweetNozzles, CZ

Hilísek je červený tečkovaný kocourek. Je z kocourků nejtmavší. Hillísek se odstěhoval ke své nové rodince do Prahy, kde mu bude dělat společnost druhý kocourek.

hilly1.jpg, 13 kB hilly2.jpg, 13 kB

Koťátka v prním týdnu věku

novinky956.jpg, 6 kBnovinky957.jpg, 6 kB

Už je nám jeden týden

novinky967.jpg, 8 kBnovinky968.jpg, 9 kBnovinky969.jpg, 7 kBnovinky970.jpg, 8 kBnovinky971.jpg, 7 kBnovinky972.jpg, 7 kB

Už jsme zase o kus větší

novinky991.jpg, 7 kBnovinky992.jpg, 6 kBnovinky993.jpg, 5 kBnovinky994.jpg, 5 kBnovinky987.jpg, 4 kBnovinky989.jpg, 4 kB

Broučci ve věku 3 týdnů

novinky997.jpg, 5 kBnovinky998.jpg, 6 kBnovinky999.jpg, 4 kBnovinky1000.jpg, 5 kBnovinky1001.jpg, 4 kBnovinky1002.jpg, 5 kB

Naše koťátka

JMÉNO KOŤÁTKA POHLAVÍ KOŤÁTKA BARVA KOŤÁTKA
Heppykocourekčervená tečkovaná BRI d 24
Herrykocourekčervená tečkovaná BRI d 24
Hillykocourekčervená tečkovaná BRI d 24
Hannykočičkačervená tečkovaná BRI d 24
Hessykočičkačervená tečkovaná BRI d 24
Hellykočičkačervená tečkovaná BRI d 24

Koťátka v nových domovech

Hanny SweetNozzles, CZ

Červená tečkovaná kočička Hanny bydlí v v Raciborze v Polsku, kde působí jako chovná kočička. Za svou výstavní kariéru dosáhla titulu šampion.

hanny3.jpg, 9 kB hanny4.jpg, 9 kB

Herry SweetNozzles, CZ

Červený tečkovaný kocourek Herry bydlí v Mariánských Lázních a společnost mu dělají pejskové, takže se v novém domově určitě nenudí.

herry3.jpg, 9 kB herry4.jpg, 9 kB

Hessy SweetNozzles, CZ

Červená tečkovaná kočička Hessinka Micinka bydlí u své rodinky v Praze, ráda jezdí na chalupu, kde už ulovila nejdnu myšku.

hessy3.jpg, 9 kB hessy4.jpg, 9 kB

Heppy SweetNozzles, CZ

Heppísek bydlí společně se svojí modře želvovinovou kamarádkou Májou v Trutnově a společně vyvádějí stále nové lotroviny.

heppy3.jpg, 9 kB heppy1.jpg, 9 kB

Hilly SweetNozzles, CZ

Hillísek bydlí společně s kocouřím ragdolím kamarádek Alfíkem, s kočičkou Čertičkou z útulku a s celou svojí rodinkou v Praze. Hillísek je prý báječný, ale hodně upovídaný.

hilly3.jpg, 9 kB hilly1.jpg, 9 kB

Helly SweetNozzles, CZ

Hellinka bydlí společně se svou rodinkou v domečku se zahrádkou v Hořátvi. Je to moc spokojená a mazlivá kočička, která ráda chodí na zahrádku.

helly3.jpg, 9 kB helly1.jpg, 9 kB

Zpět na hlavní stránku

Valid XHTML 1.0! Valid CSS!