SweetNozzles, CZ - britské kočky chovatelská stanice - britská kočka

IC Brenda Tergy, CZ

Kočky ve znamení Býkaznameni_byk.gif, 1 kB

(datum narození: 22. 4. - 21. 5.)

brenda1.jpg brenda2.jpg brenda3.jpg

Pokud při nakupování narazíte na lidi, jejichž nákupní vozík je až po okraj naložen kočičím krmením, máte před sebou buď majitele několika koček, nebo jedné kočky narozené ve znamení Býka! Kočka narozená v Býku ráda žere a nejraději by strávila u misky celý den. Přejete-li si kočku typu Garfield, měli byste si pořídit kočku narozenou v Býku.

Je to velmi milá kočka. Ráda se mazlí, miluje ostatní zvířata i všechny lidi. Nikdy ji ovšem nesmíme zklamat. Má dobrou paměť a umí být i mírně cholerická. Svým šarmem okouzlí každého dvounožce. Návštěvy zdraví stejně radostně jako členy rodiny.Když má špatný den, bývá apatická a líná. Hlazení a povzbudivá slova však pomohou na nohy i té nejdepresivnější kočce narozené v Býku.

Na radikální změny v životě reaguje vzdorovitě. Dlouho ale trucovat nebude, protože jí záleží na harmonickém vztahu k člověku. Kočka (samice) bývá obětavou matkou, která se o koťata velmi dobře stará. Pokud tedy nechcete sdílet postel s celou smečkou, musíte včas odkázat vetřelce do patřičných mezí.

Autor: Lucie Kacířová 17.5.2006

Zpět na stránku Brendy

Valid XHTML 1.0! Valid CSS!